• P
  • VRCHNÍ SERVÍRKA - ČÍŠNÍK/ VEDOUCÍ SMĚNY

VRCHNÍ SERVÍRKA - ČÍŠNÍK/ VEDOUCÍ SMĚNY

Zaměstnavatel: CHATEAU STABLOWITZ s.r.o.
Štáblovice 64

*KO: Hůlková Martina, své žádosti zasílejte na e-mail: zameckarestauace@stablovice.cz, případně volejte nebo pište SMS na číslo 602 721 833, nebo nás kontaktujte přes facebook.

Do naší nově vybudované zámecké kavárny Caffe Lescourant hledáme posilu. Hledáme šikovného člověka, kterého baví práce v gastro odvětví, je zodpovědný, má chuť se rozvíjet a neustále se zdokonalovat. Zámecký resort Štáblovice nabízí zámeckou kavárnu a zámeckou restauraci, proto hledáme někoho, kdo je schopen se pohybovat nejen v provozu kavárny, ale i v provozu restaurace. Zámecký resort Štáblovice byl opakovaně vyhlášen jako svatební místo roku 2017, 2018, 2019 a 2020.

Co od Vás očekáváme:
- Příjemné a milé vystupování, profesionální přístup, kreativitu
- Absolutní spolehlivost a zodpovědnost
- Časovou flexibilitu - jedná se především o víkendový provoz
- Trestní bezúhonnost
- Praxe či vyučení v oboru

Náplň práce:
- Zajištění plynulého provozu
- Organizace a dohled nad obsluhujícím personálem
- Obsluha na pozici vrchní servírka/číšník

Co Vám nabízíme:
- Zajímavé platové ohodnocení
- Možnost krátkodobé i dlouhodobé brigády
- Možnost stravování v Zámecké restauraci
- Atraktivní práce v příjemném zámeckém prostředí

Kontaktní osoba: Martina Hůlková
Telefon: 602 721 833
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj