• P
  • Provozní (f&b manager)

Provozní (f&b manager)

Zaměstnavatel: Marie Hrochová
Husitská 2635

Na pozici PROVOZNÍ hledáme nového kolegu/kolegyni, který se stane součástí našeho týmu. Nástup: ihned
Požadujeme:
vzdělání min. vyučení s výučním listem
praxe nejlépe min. 3 roky
znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni (AJ, NJ) výhodou
výborné organizační a komunikační schopnosti
reprezentativní vystupování
trestní bezúhonnost
samostatnost, loajalitu, důslednost, pečlivost a časovou flexibilitu
znalost práce na PC

Náplň práce:
povědomí o nabízených službách a jejich přizpůsobení moderním trendům
zajišťuje dodržování hygieny na pracovišti, a to včetně zpracování odpadu
spolupracuje s kuchaři na sestavení jídelního lístku a speciálního menu
určuje cenovou skladbu prodávaných pokrmů a nápojů
komunikace s dodavateli, objednává zboží
organizace směn podřízených pracovníků
odpovědnost za celkový chod provozu

Nabízíme:
zaměstnanecké benefity
zajímavou práci
zaměstnaneckou stravu
mobilní telefon a počítač
Prac. doba pružná. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Kontaktní osoba: Milan Hroch
Telefon: 725167481
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj