• P
  • Kuchař a la Carte, pomocný kuchař (možnost ubytování)

Kuchař a la Carte, pomocný kuchař (možnost ubytování)

Zaměstnavatel: EYWAN s.r.o.
Letohrad 1

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hotel Tvrz Orlice, Orlice č.p. 1, 561 51 Letohrad
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DOHODOU
NÁPLŇ PRÁCE:
- příprava teplých i studených pokrmů, práce je rozmanitá (primárně á la carte, možnost práce na akcích - rauty, svatby, firemní večírky)
POŽADUJEME:
- kladný vztah k vaření (vyučení v oboru není podmínkou, rádi Vás zaučíme)
- dodržování hygienických a potravinářských pravidel
- pracovitost a profesionální vystupování
- schopnost pracovat v době od 10:00 do 22:00 hod.
NABÍZÍME:
- práce v přátelském kolektivu
- možnost přespání/zaměstnaneckého ubytování zdarma - ubytování přímo na pracovišti mezi směnami
- zaměstnanecké stravování
- balíček benefitů firmy (rekreace pro zaměstnance a jejich rodinu)
KONTAKT: telefonicky 9 - 19 hodin nebo e-mailem
Matyášová Monika, tel.: 774 000 294, e-mail: gastro@eywan.cz

Kontaktní osoba: Monika Matyášová
Telefon: 774 000 294
Pozice určená pro region: Pardubický kraj