• P
  • Uklízeč/ka - kuchyňková

Uklízeč/ka - kuchyňková

Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s.
Nerudova 640

Osobní kontakt po předchozí telefonické dohodě; Baví Vás úklid, máte rádi čistotu a máte smysl pro detail? Hledáme šikovné kolegyně/kolegy, kteří vnímají práci v nemocnici jako poslání. Neváhejte a pojďte s námi držet kvalitu, bezpečnost a pořádek.

Co požadujeme:
- pečlivost, samostatnost, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu;
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.

Co Vás čeká:
- samostatná práce při zajišťování úklidu
- pracovní doba od 6.00 - 18.00 hod. (krátký/dlouhý týden)

Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, možná práce na dohodu mimo pracovní poměr;
- pravidelnou pracovní dobu;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity; https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance.
Kontakt: osobně - po předchozí telefonické dohodě, telefonicky, e-mailem.

Kontaktní osoba: Oldřiška Hudská
Telefon: 583335109
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj