• P
  • Kuchař/ka - Hotel & restaurace U Stavaře

Kuchař/ka - Hotel & restaurace U Stavaře

Zaměstnavatel: JASY Vsetín s.r.o.
4. května 353

KUCHAŘ/KA - Hotel & restaurace U Stavaře
POŽADUJEME: praxe v oboru, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, schopnost jednání s lidmi a trpělivost, zkušenost s hotelových provozem, zušenost se sestavováním "A"la cartu, znalost anglického jazyka výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: sestavování a vaření obědového menu, příprava hotových jídel vč. výdeje těchto jídel, příprava jídel na základě objednávky (minutky), příprava snídaní.
NABÍZÍME: inspirativní prostředí s přátelskou firemní kulturou zaměřenou na týmovou práci, podnikové stravování, prémie, možnost ubytování
PRVNÍ KONTAKT: emailem zašlete životopis na adresu: v.syptak@jasy.cz nebo volejte na tel. 605 201 201, s vybranými uchazeči bude osobní pohovor.
Ov.tel.: 1.9.

Kontaktní osoba: Sypták Viktor
Telefon: 605 201 201
Pozice určená pro region: Zlínský kraj