• P
  • Barman/ka

Barman/ka

Zaměstnavatel: Imperial Karlovy Vary a. s.
Libušina 1212

Kontakt: FB Manager, tel.: 353 207 002, e-mail: HR@imperial-group.cz
Lázně Imperial Karlovy Vary hledají nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici:

BARMAN

Kontakt: FB manager, tel: 353207002 (v pracovní dny 9:00 - 14:00), HR@imperial-group.cz

Pracovní náplň:
o příprava míchaných nápojů dle speciálních či vlastních receptur
o obsluha barových zařízení
o přijímání objednávek
o servírování nápojů
o vyúčtování tržeb a zadávání do pokladního systému, inkaso plateb
o ošetřování a nalévání nápojů
o účast na přípravě a obsluze slavnostních akcí

Nabízíme:
o vyšší víkendové příplatky oproti zákoníku práce
o zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání O2 Family, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
o celodenní personální strava za 30,- Kč
o příjemné a moderní pracovní prostředí
o možnost ubytování

Požadujeme:
o vyučení v oboru
o praxe výhodou
o cizí jazyky výhodou - AJ, NJ či RJ
o příjemný vzhled a vystupování, spolehlivost, trestní bezúhonnost

Pracovní podmínky:
o práce na pracovní smlouvu (turnusy i zkrácený úvazek), dohoda o provedená práce i činnosti - dle dohody, délka trvání spolupráce dle dohody

Barman/ka
Kontaktní osoba: FB Manager
Telefon: 353 207 002
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj