• P
  • Operátoři výroby - baliči

Operátoři výroby - baliči

Zaměstnavatel: Manuvia Bonjob s.r.o.
Jasenice 1253

OPERÁTOŘI VÝROBY - BALIČI
POŽADUJEME: vysoké pracovní nasazení, tvořivost, zodpovědnost, fyzickou zdatnost, samostatnost, manuální zručnost
NÁPLŇ PRÁCE: montáž, manipulace, vychystávaní materiálu, doplňování, balení materiálu, práce v jednosměnném nebo dvousměnném provozu, pracovní doba 6:00 - 14:00 h., 14:00 - 22:00 h., 7,5h pracovní doba, volné víkendy, možnost přesčasů
NABÍZÍME: stravování a pitný režim zabezpečen na pracovišti, ubytování zdarma, volné víkendy, odměna za spolehlivost, prémie, dovolená 22 dní, příspěvek na penzijní pojištění, roční bonus, příspěvek na čištění oděvů
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky po - pá v době 8:00 - 14:00 h. na čísle: 734 168 146 nebo e-mailem na: romana.polzerova@manuvia.com
Ov.e.: 1.9.

Kontaktní osoba: Romana Polzerová
Telefon: 734 168 146
Pozice určená pro region: Zlínský kraj