• P
  • ÚKLIDOVÝ/Á PRACOVNÍK/NICE

ÚKLIDOVÝ/Á PRACOVNÍK/NICE

Zaměstnavatel: B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
Dr. E. Beneše 642

Hledáme pracovníka(ci) na úklid obchodního prostoru. Jste-li zručný(á) a máte chuť pracovat mezi lidmi, ozvěte se nám. Můžeme vám za to nabídnou dlouhodobý a pravidelný příjem s výplatou vždy do 15. dne následujícího měsíce.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ: jedná se o pravidelný úklid prodejny jak ruční i strojové úklidy, zázemí, sociálního zařízení, šaten a úklid parkoviště
PRACOVNÍ DOBA: 5.30 - 14.00 NEBO 13.30 - 22.00
POŽADUJEME:
- čistý výpis rejstříku trestů
- chuť pracovat
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- manuální zručnost
NABÍZÍME:
- příjemné pracovní prostředí
- možnost přivýdělku a dlouhodobou spolupráci
- kvalitní zaškolení a zajištění všech potřebných pomůcek
- mzda je vyplácena řádně a včas k 15.dni v následujícím měsíci
KONTAKT: telefonicky (Po - Pá, 9.00 -14.00) nebo email

Kontaktní osoba: Tomáš Vaněk
Telefon: 602 399 934
Pozice určená pro region: Pardubický kraj