• P
  • Pomocná kuchařka / Pomocný kuchař

Pomocná kuchařka / Pomocný kuchař

Zaměstnavatel: Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
Nemocniční 4446

Náplň práce:
- pomocné práce při přípravě pokrmů (příprava a zpracování surovin)
- péče o kuchyňské náčiní a vybavení
- výdej jídel

Požadujeme:
- praxi na pozici pomocné kuchařky / pomocného kuchaře
- samostatnost, spolehlivost
- optimistický přístup k práci
- schopnost týmové práce

Nabízíme:
- pracovní dobu pondělí - pátek (5:30 - 14:00 hod)
- přátelský kolektiv
- zaměstnanecké stravování
- zázemí stabilní organizace
- pracovní smlouvu
- čerpání z fondu FKSP (příspěvek na rekreaci, masáže, tábory pro děti, penzijní pojištění)
- 3 dny pracovního volna (po roce zaměstnání)

Kontakt: telefonicky denně od 7:00 do 15:30 hodin.

Kontaktní osoba: Eva Slavíková
Telefon: 483 345 176
Pozice určená pro region: Liberecký kraj