• P
  • Vedoucí kuchař/ka

Vedoucí kuchař/ka

Zaměstnavatel: Domov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace
Rokytnice 1

Náplň práce:
Stanovuje a řídí technologické postupy včetně kalkulace při rozsáhlé výrobě jídel včetně kontroly jejich dodržování, sestavování vlastních receptur, jídelních lístků, při dodržování jejich správné gastronomické skladby, provádí kontrolní činnost. Vyrábí běžné druhy příloh, vyrábí a expeduje polévky, jednoduché druhy teplých jídel, jednoduché druhy jídel studené kuchyně a moučníky. Upravuje, zpracovává, porcuje a expeduje všechny druhy mas. Vyrábí jídla pro nejméně tři druhy diet. Organizuje a řídí výdej jídel na jednotlivá oddělení domova a obědy zaměstnancům, zodpovídá za množství vydané stravy dle stanovených norem.

Požadavky:
Časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, znalost práce na PC, odolnost vůči stresu.
Nabízíme:
podnikové stravování,peněžní dary z FKSP, vitamínové poukazy, finanční odměny

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu na e-mail: pam@domovrokytnice.cz
Poznámka: vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor

Kontaktní osoba: Karel Horký
Telefon: 581278034
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj