• P
  • UKLÍZEČ -KA

UKLÍZEČ -KA

Zaměstnavatel: Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace
Poddubí 7

*KO: Friedrichová Miroslava, tel.: 553 773 233, kl. 19; 774 622 552, e-mail: koordinator2@dsludmila.cz. Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na email: podatelna@dsludmila.cz

Další požadavky: vzdělání nerozhoduje, slušnost, flexibilita, asertivita, loajalita, lidskost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Mzda: 15 200 – 17 070 Kč, po zkušební době +osobní ohodnocení. Možnost i zkráceného úvazku.
Benefity: příspěvek na penzijní nebo doplňkové penzijní spoření ve výši 650 Kč, věrnostní odměny, odměny při životních výročích, příspěvek na stravování – možnost obědů za 21 Kč, 5 týdnů dovolené.
Pracovní náplň: provádění běžného denního úklidu, mytí použitého nádobí, obsluha myčky

UKLÍZEČ -KA
Kontaktní osoba: Miroslava Friedrichová
Telefon: 553 773 233, kl. 19; 774 622 552
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj