• P 
  • P 
  • pracovník úklidu 

pracovník úklidu

Zaměstnavatel: FUTURA AM s.r.o.
Soukenická 690

Společnost FUTURA l AM s.r.o. hledá na hlavní pracovní poměr, možnost i brigádně šikovné a zodpovědné uklízeče a uklízečky s praxí v oboru minimálně jeden rok. Uklízečky hledáme převážně na kompletní úklid administrativní budovy (kanceláře, kantýna, šatny, toalety, koupelny, chodby, schodiště a v případě hotové práce na výpomoc úklidu ve výrobní hale). Uklízeče hledáme převážně na kompletní úklid výrobní haly včetně okolí a venkovního areálu (kompletní úklid výrobní haly, čištění a vyplachování nádrží, úklid lakovny, lisování papírů a kartonů, třídění materálu, manipulace a práce s čistícím el. vozíkem, vysokotlakým čističem, průmyslovými vysavači atd.). Výhodou mají uchazeči s papíry na VZV a s jeřábnickým průkazem.
Směnnost: jedná se převážně o jednosměnný provoz od 06:00 do 14:00 hod. s možností přesčasů. Dledohody je možnost i noční směny od 22:00 do 06:00 hod.
Požadujeme praxi v oboru minimálně jeden rok, práci s uklízecími stroji (průmyslové vysavače, vysokotlaké čištiče, čistící el. vozíky, výhodou praxe s VZV a nebo jeřábem), bezúhonnost, manuální zručnost, dobrou fyzickou kondici, dobrý zdravotní stav, znalost českého jazyka slovem i písmem, pouze vážné zájemce, kteří hledají zaměstnání ideálně na několik let.
Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce (možnost i brigádně), dotované stravování nebo stravenkový paušál (dle výběru zaměstnance), pravidelné měsíční prémie, možnost přesčasových hodin, týdenní zálohy, zajištěné ubytování, proplacení lékařské prohlídky, zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u už

odpovědět
pracovník úklidu
Kontaktní osoba: Pavel Černý
Telefon: 722711412, 377423503, 800110077
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj