• P
  • Kuchař - kuchařka

Kuchař - kuchařka

Zaměstnavatel: Adventure Menu s.r.o.
Lomní 355

KUCHAŘ - KUCHAŘKA
Do malé české firmy, která je na trhu už 11 let, hledáme hlavního kuchaře/kuchařku, co se nebojí velkoobjemového vaření a bude s námi s pomocí originálních technologií připravovat jídla pro sportovce a milovníky přírody z celého světa.
Pracovní náplň:
Příprava surovin
Vaření ve velkém objemu
Práce na pozici hlavního kuchaře
Občasná práce s těžšími břemeny

Požadujeme:
Smysl pro týmovou práci
Čistota, pečlivost, zodpovědnost, pozitivní přístup
Praxe na obdobné pozici
Potravinářský průkaz
ŘP - B, aktivní řidič

Nabízíme:
Přátelské pracovní prostředí
Jednosměnný provoz - ranní
Práce s unikátní technologií sušení potravin
Odpovídající platové podmínky - nástupní plat 32 000,-, po zaučení až 35 000,- Kč
Bonusy - Multisport karta, slevy na Outdoor vybavení, slevy na firemní výrobky
Práce v Trutnově
Volné víkendy a svátky
Jistota práce i v současné nejisté době

Více informací na: https://adventure-menu.com/cs/hledame-sefkuchare/

Tel. kontakt možný od 7.00 - 14.00 hodin.

Kontaktní osoba: Radim Farský
Telefon: 775302244
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj