• P
  • Uklízeč/ka - centrální operační sály

Uklízeč/ka - centrální operační sály

Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s.
Nerudova 640

Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě;
Máte rád/a čistotu a pořádek a úklid Vás baví? Máte smysl pro detail? Pak neváhejte a pojďte s námi udržovat kvalitu, bezpečnost a pořádek. Hledáme šikovné kolegy/ně, které vnímají práci v nemocnici jako poslání.

Co požadujeme:
- zkušenosti s úklidem v nemocničním zařízení výhodou
- smysl pro čistotu a pořádek, pečlivost, samostatnost, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu;
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.

Co Vás čeká:
- samostatná práce při zajištění úklidu centrálních operačních sálů Nemocnice Šumperk a.s.

Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, možná je i práce na dohodu mimo pracovní poměr;
- stálé pracovní oddělení;
- pravidelnou pracovní dobu - PO - PA - ranní směna 6.00 - 14.00 hod., odpolední směna 12.00 - 20.00 hod.
SO - NE - 1x za 3 týdny 6.00 - 12.00 hod.
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity: https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance.
Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.
Kontakt: osobně po předchozí telefonické domluvě, e-mailem.

Kontaktní osoba: Oldřiška Hudská
Telefon: 583335109
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj