• P
  • Úklidový pracovník - pracovnice

Úklidový pracovník - pracovnice

Zaměstnavatel: B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
Vrchlického 1504

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK - PRACOVNICE
Náplň práce:
- úklid ordinací
- úklid společných prostor, vytírání, utírání prachu
- úklid zázemí a sociálního zařízení
- úklid haly a nemocničních pokojů
- a další úkony spojené s povahou pracovní pozice
Pracovní doba:
- Ranní/odpolední/víkendy
- SO - NE od (6:00 - 12:30) a (12:30 - 19:00)
- PO - NE od (6:00 - 12:30) a (12:30 - 19:00)
- vyjdeme maximálně vstříc s pracovní dobou!
Požadavky:
- chuť a ochotu pracovat
- spolehlivost, dochvilnost
- plnoletost
- pravidelnou docházku
- pečlivost, samostatnost, zručnost
- čistý rejstřík trestů
Nabízíme:
- práci na HPP/DPČ - pracovní poměr na 6h/den
- možnost práce pouze jenom i o víkendech
- nástup možný IHNED
- kvalitní zaškolení a zajištění všech potřebných pomůcek
- mzdu vždy do 15. dne v následujícím měsíci na účtě

Kontaktní osoba: Petra Balcarová
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj