• P
  • Pomocný kuchař - pomocná kuchařka

Pomocný kuchař - pomocná kuchařka

Zaměstnavatel: Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace
Karla Čapka 3333

pracoviště Kroměříž DOZP Barborka
- náplň práce: příprava a výdej běžných druhů jídel a moučníků, příprava polévek a příloh k hlavním jídlům
- požadavky: vyučen, praxe v oboru vítána, znalost provozu kuchyně, spolehlivost, pracovitost, bezúhonnost, schopnost práce v týmu,
- PP na dobu určitou - zástup za dočasnou pracovní neschopnost, nástup možný ihned
- benefity: plat od 19 110,- Kč, po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, 5 týdnů dovolené
- žádost o volné pracovní místo, strukturovaný životopis s popisem dosavadní praxe a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte obratem elektronicky na adresu: perutkova@sskm.cz
- Kontaktní osoba:Mgr. Gabriela Perútková, tel.: 573 509 532, mob.: 608 239 640

Kontaktní osoba: Gabriela Perútková
Telefon: 573 509 532, 608 239 640
Pozice určená pro region: Zlínský kraj