• P
  • Kuchař/Kuchařka

Kuchař/Kuchařka

Zaměstnavatel: Domov pro seniory Krnov
Rooseveltova 2141

místo výkonu práce : Krnov, Rooseveltova 51

Požadavky: praxe výhodou, zdravotní průkaz, odpovědnost, pečlivost, flexibilita, samostatnost, schopnost pracovat v kolektivu, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost.
Náplň práce: samostatně pracuje při výrobě teplých a studených jídel a moučníků, vyrábí a dohotovuje diety, zodpovídá za příruční sklad a obsluhuje strojní zařízení kuchyně.

Nabízíme: pracovní poměr na plný úvazek, 5 týdnů dovolené, platové podmínky dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění, příplatky za práci SO+NE, možnost osobního ohodnocení, příspěvek na obědy.

K přihlášce přiložte: Kopie dokladů o dosaženém vzdělání, strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe včetně tel. kontaktu, souhlas se zpracováním osobních údajů.
Nástup ihned nebo dle dohody.

Bližší informace telefonicky, e-mailem nebo osobně - Havlíková Hana, 554684636, h.havlikova@dskrnov.cz

Z : 1.11.2021

Kontaktní osoba: Hana Havlíková
Telefon: 554684636
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj