• Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

Zaměstnavatel: Aqotec s.r.o.
U Sladovny 425

Náplň práce:
- Úklid všech prostor firmy (kanceláře, kuchyňka, sociální zařízení, výroba)
- Příprava svačin pro zaměstnance
Požadujeme:
- Dobrý zdravotní stav
- zodpovědnost, pečlivost
- Praxe na obdobné pozici výhodou
Nabízíme:
- Práci pouze na jednu směnu - 6:00 - 14:30 (po dohodě možná úprava)
- Venkovní posezeni s celoročním vytápěním
- Stravenky v hodnotě 131,00 Kč za každou odpracovanou směnu
- Elektrické koloběžky na dopravu do práce zdarma
- Ovoce + domácí džusy + teplé/studené nápoje / nanuky zdarma
- Nástup možný ihned/dohodou

Kontaktní osoba: Jana Minarčíková
Telefon: 606099308
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj