• ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE + POMOCNÉ PRÁCE V KUCHYNI (HPP, DPP, vhodné i pro

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE + POMOCNÉ PRÁCE V KUCHYNI (HPP, DPP, vhodné i pro

Zaměstnavatel: IF FACILITY a.s.
Hlavní třída 2326

A16 z:6/12/2021 (HPP, DPP, vhodné i pro OZP)
Náplň práce:
- úklid domova pro seniory
- běžné úklidové práce + výpomoc v kuchyni (chystání příprava jídel).
Nabízíme:
- práci na HPP, nebo DPP
- plný nebo zkrácený úvazek 160 nebo120 hodin měsíčně
- nepravidelnou pracovní dobu, 6ti a 12ti hodinové pracovní směny (ranní, odpolední, víkendy)
- plat 115 Kč/hodina + osobní ohodnocení až 1.000 Kč.
Požadujeme:
- předložení výpisu z RT
- spolehlivost, pečlivost.
Výhodou:
- zdravotní průkaz
- praxi v úklidu nemocničních zařízení a domovů pro seniory
- nástup dle dohody.
Kontakt emailem, telefonicky.

Kontaktní osoba: Miroslava Floriánová
Telefon: 774 899 528 (PO-PÁ 8:00-13:00 hod.)
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj