• P 
  • P 
  • Kuchař - kuchařka/šéfkuchař 

Kuchař - kuchařka/šéfkuchař

Zaměstnavatel: S&D CONSO s.r.o.
Špindlerův Mlýn 123

KUCHAŘ - KUCHAŘKA/ŠÉFKUCHAŘ
Pracovní poměr:
práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Vzdělání:
SOU/SOŠ
Další požadavky:
Oceníme předchozí praxi na dané či obdobné pozici. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a samostatnost. Zájem o rozvoj svých profesních znalostí. Vážíme si pozitivního a upřímného přístupu, který ocení i vaši budoucí kolegové.
Budeme potřebovat kreativitu a zkušenosti s tradiční českou kuchyní. Nový šéfkuchař bude zodpovědný za tvorbu stálého menu, sezónních nabídek a bude spolupracovat s manažerem podniku na tvorbě kalkulací.
Zkušenosti s vedením lidí je pro nás na této pozici samozřejmostí, budete řídit celý tým kuchyně a zároveň budete jeho součástí. Nový šéfkuchař bude zodpovědný za chod a celkovou kvalitu kuchyně.
Benefity: bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna, vlastní organizace náplně práce.
Pokud byste s námi rádi pracovali, odpovězte na tento inzerát a přiložte, prosím, váš životopis - clubdolska@gmail.com

odpovědět
Kuchař - kuchařka/šéfkuchař
Kontaktní osoba: E-mail
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj