• P
  • Snídaňová servírka/snídaňový číšník

Snídaňová servírka/snídaňový číšník

Zaměstnavatel: FIBRO, spol. s r.o.
Tržiště 384

Kontakt: Šnejdar Jaroslav, e-mail: job@hotelromance.cz
Pokud bude mít uchazeč doporučenku, musí si nejprve sjednat schůzku emailem
Náplň práce
-Doplňování snídaňového sortimentu na švédský stůl a jeho aranžování
-Zakládání stolů a příprava nápojů
-Uvádění mezinárodní klientely na snídaně
-Úklid po snídaních a další činnosti v rámci hotelových snídaní
-Obsluha skupin - roznos jednoduchých obědových menu

Požadujeme
- Sympatického, usměvavého spolupracovníka s příjemným vystupováním
-Schopnost komunikace s mezinárodní klientelou - dobrá znalost jazyků (ideálně AJ, NJ)
-Vyučení v oboru číšník/servírka či praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností rádi zaškolíme
-Schopnost zvládat stresové situace
-Min. věk 18 let. Nabízíme
-Pracovní doba 6:30/7:00 do-11:30(v případě obědů do 14:00/15:00)

Pozice určená pro region: Karlovarský kraj