• P
  • Kuchař/ka

Kuchař/ka

Zaměstnavatel: Cihelny Golf & Wellness Resort s.r.o.
Karlovy Vary 7

Kontakt: Vencová Zuzana, e-mail: accounting34@global-accounting-services.com

Do moderního prostředí hotelu Golf Resort Cihelny nedaleko Karlových Varů hledáme zkušeného kuchaře, který bude ochotný se dále rozvíjet, bude udržovat a případně i zvyšovat nastavený standard kuchyně. Vybavení kuchyně je nadstandardní, proto věříme, že i díky tomu (a nejen tomu) se u nás budete cítit jako doma.

Náplň práce:

- Příprava pokrmů dle standardů
- Racionální hospodaření s potravinami, minimalizace plýtvání
- Péče o estetiku pokrmů
- Udržování pořádku a hygieny na pracovišti
- Přebírání a skladování zboží, plánování zásob
- Spolupráce při sestavování jídelních lístků

Požadujeme:

- Praxi v hotelovém provozu
- Potravinářský průkaz
- Schopnost plynulé komunikace v češtině
- Pracovitost, spolehlivost, odolnost vůči stresu
- Komunikativnost, chuť se zdokonalovat, flexibilitu, aktivní přístup k práci
- Minimální vzdělání - vyučení, vyučení v oboru není podmínkou

Nabízíme:

- Náborový příspěvek ve výši 50.000,-Kč
- Finanční ohodnocení podle zkušeností a výkonnosti 40.000 - 45.000,-Kč/měsíc
- Smlouva na dobu 6ti měsíců s možností dalšího prodloužení
- Personální stravování, pracovní oblečení
- Příjemné pracovní prostředí hotelové kuchyně
- Práce na směny formou krátký/dlouhý týden od 10:00 do 22:00 hod
- Pohovor bude probíhat v Karlových Varech po předchozí domluvě s manažerem. Kontaktujte nás nejprve prostřednictvím e-mailu, prosím.

Kuchař/ka
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj