• P
  • Pomocný kuchař/ka

Pomocný kuchař/ka

Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s.
Nerudova 640

Požadujeme:
- minimálně základní vzdělání;
- zkušenosti ze stravovacího provozu;
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;
- pečlivost, samostatnost, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, ochotu učit se novým postupům.

Co Vás čeká:
- obsluha myčky, přípravné a pomocné práce ve stravovacím provozu;
- pracovní doba - 5:30 - 13:30, 1x za cca 3 týdny sobota a neděle od 05:00 hod. do 11:00 hod.

Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- stálou spolupráci na plný pracovní úvazek;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity
- https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance - Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.

Kontaktujte nás prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "Kariéra a vzdělávání" v záložce "Kariéra" (https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/nabidka-prace).

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj