• P
  • Úklidový/á dělník/nice

Úklidový/á dělník/nice

Zaměstnavatel: BÖHM PLAST-TECHNIK a.s.
Březová 2054

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Náplň práce: denně provádět úklid pracovišť a ostatních prostor dle stanoveného plánu úklidu, úklid venkovních prostor - práce vhodnější pro muže.
Práce v jednosměnném provozu 8 hodin/denně + 0,50 hod. přestávka.
Pracovní poměr možný i na zkrácený pracovní úvazek.
Schopnost zacházet s úklidovým strojem výhodou.
Požadujeme dochvilnost, zodpovědnost, zručnost.

Nabízíme: podnikové stravování, dodatková dovolená, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, karta benefit plus, příplatek za přítomnost 500,- Kč/měsíc, servisované pracovní oděvy, svozová doprava od ČD.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

KONTAKT: zaslání profesního životopisu na e-mail: jana.kholova@bohmplast.cz

Pozice určená pro region: Pardubický kraj