• P
  • POKOJSKÁ, UKLÍZEČ/KA

POKOJSKÁ, UKLÍZEČ/KA

Zaměstnavatel: ANNAP s.r.o.
Nad Tratí 959

Do našeho týmu přijmeme novou posilu na pozici pokojské/uklízečky.
- naše požadavky: samostatnost, pečlivost, cit pro pořádek
- nabízíme: pracovní pozice na částeční úvazek 5 hod/denně (Po-Pá), v případě dobře odvedené práce prémie 2x ročně (léto, zima), pro zaměstnance bowling a squash zdarma. Hrubá měsíční mzda cca 12.000,-Kč (dle počtu pracovních dní v měsíci). V případě dojiždění nabízíme příspěvek na dopravu. Pracovní doba 8.00 - 13:00.

Náplň práce:
- úklid a příprava pokojů pro ubytované hosty, kontrola pokojů po odchodu ubytovaných
- denní úklid společných vnitřních a venkovních prostor penzionu, hospůdky, bowlingu, squashového kurtu, sezónní velký úklid penzionu
- přes letní sezónu základní péče o zahradu, zalévání květin, sečení trávy, možnost podílet se na okrasné letničkové výsadbě na zahradě

V případě zájmu o pracovní pozici nás prosím kontaktujte e-mailem na : info@penzionnadhajkem.cz

Zaměstnanecké výhody: Prémie 2x ročně (léto, zima), příspěvek na dopravu

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina