• P
  • Číšníci a servírky

Číšníci a servírky

Zaměstnavatel: Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium MIRAMARE, s.r.o.
Antonína Václavíka 336

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
• nabídka, servis pokrmů a nápojů
• dodržování zásad stolování, hygienických předpisů
• součinnost a spolupráce s hotelovou kuchyní a ostatními úseky hotelu
• udržování čistoty a pořádku na pracovišti
POŽADUJEME
• vzdělání nebo praxi v oboru, případně ochotu se zaučit
• flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu vč. víkendů a svátků
• přirozený projev, preciznost a smysl pro detail
• trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
NABÍZÍME
• náborový příspěvek 5 000 Kč
• příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě
• motivující finanční ohodnocení (základ ní plat + příplatky + bonusy)
• roční odměnu
• samostatnou práci a možnost seberealizace
• zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekreace v rámci ROYAL SPA
• možnost zajištění ubytování a zaměstnaneckého stravování
• příspěvek na dopravu

Pozice určená pro region: Zlínský kraj