• P
  • Asistent/ka úklidu

Asistent/ka úklidu

Zaměstnavatel: Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
Sázava 180

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- úklid
- praní úklidových textilií a jejich distribuce po jednotlivých provozech
- příležitostný rozvoz pekařských výrobků po regionu

POŽADUJEME:
- pečlivost, pořádkumilovnost
- chuť do práce
- samostatný přístup při zajišťování pracovních úkonů
- dovednost zorganizovat a plánovat si svůj čas
- aktivní řidič/ka skup. B
- týmového ducha, příjemné vystupování
- potravinářský průkaz.

Jednosměnný pracovní režim. Zkrácený pracovní úvazek (6 hod).

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zdravotní bonus 1000 Kč/měsíc, příspěvek na dopravu 1000 Kč/měsíc, noční příplatek 40 Kč/hod, zajištění residenčního ubytování, příspěvek na stravování, vánoční bonus, dárkové poukázky, firemní akce, práce v přátelském kolektivu, stabilitu a jistotu, pracovní místo v dynamicky se rozvíjející společnosti.

KONTAKT: e-mailem

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj