• P
  • Pracovníci úklidu - vyhrazeno pro OZP

Pracovníci úklidu - vyhrazeno pro OZP

Zaměstnavatel: PERFECT pure service, o.p.s.
Svárov 1080

PRACOVNÍCI ÚKLIDU - VYHRAZENO PRO OZP

POŽADUJEME: Do stále se rozvíjející společnosti hledáme pracovníka / pracovnici na úklid, zkrácený úvazek, chráněné pracovní místo vyhrazeno pro osoby se zdravotním postižením, Požadavky: pracovitost, spolehlivost, samostatnost. Místem výkonu práce je: Svárov 1080, Vsetín
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o úklid kancelářských a společných prostor na městském úřadu
NABÍZÍME: práce na pracovní smlouvu s možností prodloužení, dlouhodobá spolupráce, pravidelná mzda, práce s profesionálními přístroji a přípravky. Prémie za dobře odvedenou práci, možnost nákupu čistících prostředků za zvýhodněné ceny
Kontakt: Telefonicky Po-Pá 8,00 - 13,00 paní Kateřina Ostrezy, tel.: 702 007 073, e-mail: personalni@sedova.cz. Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt.

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj