• P
  • MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE - ŘIDIČ

MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE - ŘIDIČ

Zaměstnavatel: Baran-FMB, spol. s r.o.
náměstí Svobody 645

KO: Hotáková Blanka Ing., tel.: 730 895 211, e-mail: prace@baran.cz

Co bude Vaším úkolem:
* montáž oken, dveří a stínící techniky u koncových zákazníků
* drobné zednické práce a začišťovací úpravy (úprava ostění)
* servisní úkony a odstraňování drobných vad
* spolupráce v rámci montážních týmů a realizace zakázek dle stanoveného harmonogramu
* profesionální přístup a kvalita odvedené práce

Co očekáváme:
* manuální zručnost a fyzická zdatnost
* pečlivost a spolehlivost, dobrá pracovní morálka, proaktivní přístup
* předchozí praxe v montáži oken a dveří výhodou
* zkušenost práce s ručním i elektrickým nářadím
* ŘP sk. B (sk. E výhodou)

Co nabízíme:
* jistotu práce ve stabilní a zavedené společnosti (25 let na trhu)
* zapracování a podporu zkušených kolegů
* férový přístup
* profesionální vybavení
* motivační finanční ohodnocení

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj