• P 
  • P 
  • Pracovník/ce úklidu 

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel: protechnik consulting s. r. o.
Svitavská 1601

Velmi zajímavá nejednotvárná práce s možností profesního a osobnostního růstu v moderním prostředí silné a stabilní společnosti nezávislé na automobilním průmyslu s 23-letou tradicí v Moravské Třebové. Nevyrábíme jen komponenty, ale kompletní stroje a výrobky. Přijďte rozšířit náš úspěšný tým!
NÁPLŇ PRÁCE: Budete mít na starost úklid výrobních a montážních prostor (strojní úklid), sociálního zázemí, jídelny, společných prostor a kanceláří.
POŽADAVKY: preciznost, smysl pro čistotu, zodpovědnost
NABÍZÍME: Jedná se o jednosměnný provoz s pracovní dobou 7:00 - 15:30. Nabízená hrubá mzda od 22.000 Kč odpovídá cca 138 Kč/hod, s možností růstu dle plnění požadavků.
Zkušenosti na podobné pozici jsou vítány, ale nejsou podmínkou.Dynamický mzdový systém - aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosahovaných výkonů a úspěchů. Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně, a kde máte zajištěnu nejvyšší mzdu v regionu a možnost profesního růstu! Úprava mezd dvakrát ročně. Měsíční výkonové bonusy až 30% navíc k vyplácené mzdě. Možnost průběžně proplácené práce přesčas s příplatky 25% za běžný přesčas, za sobotu 50%, za neděli a svátek 100%, za noční směny příplatek 50 Kč/hod. Komfortní velká kafeterie s odpočívacím koutem a dotovanými nápoji. Příspěvky na stravování. Parkování uvnitř firemního areálu. Hodnotné odměny/dárky za pracovní jubilea. Příspěvky ke sňatku a narození dítěte. Příspěvky na životní pojištění. Dárky k Vánocům, pravidelné firemní akce a další benefity?????
KONTAKT: e-mailem

odpovědět
Pracovník/ce úklidu
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj