• P
  • Pracovník/nice úklidu

Pracovník/nice úklidu

Zaměstnavatel: MADIO z.s.
Kvítková 3687

V MADIO náplň práce:
- Pravidelný týdenní úklid kancelářských prostorů a kuchyňky (celkem 9 místností): utírání prachu na poličkách, stolech, obrazech atpod., vytírání podlahy, vysávání koberců, vynesení odpadkových košů, mytí veškerého nádobí (s tím vám někdy pomůže myčka), praní utěrek a hader, péče o květiny.
- Úklid při akcích během týdne pole časového rozvrhu akcí, bude navíc k pravidelnému týdennímu úklidu. Tady se vždy domluvíme předem, ať víte co vás v týdnu čeká: úklid většího množství nádobí po klientech (skleničky, hrníčky od kávy,…).
- Mimořádné úklidy a práce jsou potřeba tzv. jednou za čas. Jde zejména o mytí oken, praní koberců, praní potahů, vysávání pracovního auta apod. opět se na nich budeme domlouvat případ od případu.

Nabízíme možnost stát se členem realizačního týmu MADIO tomu, kdo má:
- samostatnost, spolehlivost
- poctivý přístup k plnění pracovních povinností
- zkušenosti z podobné práce (výhodou)
- chuť a energii být součástí týmu MADIO

Informace k pracovní pozici a postup, JAK SE PŘIHLÁSIT najdete NA WEBU:

Zaměstnanecké výhody:
o mít pružnou pracovní dobu,
o být každý den v inspirativním prostředí,
o popíjet kvalitní kávu na pracovišti :),
o zažít práci v pozitivně naladěném kolektivu lidí, které to prostě baví.

Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Zlínský kraj