• P 
  • P 
  • KUCHAŘ/-KA 

KUCHAŘ/-KA

Zaměstnavatel: Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace
Nová Ves v Horách 206

KUCHAŘ/-KA
V našem týmu rádi přivítáme: jednoho zaměstnance na hlavní pracovní poměr v profesi kuchař (m/ž); pracovištěm bude Nová Ves v Horách; pracovní doba dle plánu směn v čase 6:30 - 18:30 hod.; na termínu nástupu se určitě domluvíme, může být ihned, ale na někoho šikovného i počkáme.
Vaše práce bude hlavně obnášet: výroba běžných druhů jídel – polévky, hlavní jídlo, moučníky a příprava jídel studené kuchyně; výroba technologicky náročných teplých jídel.
Co by nový kolega/ kolegyně měli splňovat: vyučení nejlépe v daném oboru, praxe vítána, smysl pro týmovou spolupráci, bezúhonnost, pracovitost, spolehlivost.
Naopak my Vám můžeme nabídnout: platové odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., po zapracování osobní příplatek, mimořádné odměny. Bližší informace o výši platu při osobním pohovoru.
A ještě něco málo navrch: 25 dní dovolené; příspěvky z FKSP na stravu, rekreaci, kulturní a sportovní akce; zvýhodněnou zaměstnaneckou kartu na veškerou veřejnou dopravu v Ústeckém kraji. Hlavně však práci v příjemném prostředí.
Budeme rádi, když se nám ozvete: Petr Kohout, personalista, tel. 497 770 217 / 720 446 824, email kohout@dsshaj.cz (prosím, zaslat životopis).

odpovědět
KUCHAŘ/-KA
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Ústecký kraj