• P
  • P
  • PRACOVNÍK ÚKLIDU

PRACOVNÍK ÚKLIDU

Zaměstnavatel: Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace
Poddubí 7

*KO: Bc. Hansliková Nikol, tel.: 553 773 233/kl. 31 nebo 724 324 985. Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na email: socialni2@dsludmila.cz

Požadavky: slušnost, chuť pracovat, respekt, empatie, korektnost, flexibilita, asertivita, loajalita, lidskost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Směnnost: ranní směny, 40 hodin týdně, možnost i zkráceného úvazku

Mzdové rozpětí 18 900 - 22 110 Kč, dle délky započitatelné praxe + příplatek za směnnost, po zkušení době dle kvality práce osobní ohodnocení, odměnový systém dle výsledků práce.

Benefity: příspěvek na penzijní připojištění až do výše 650 Kč nebo doplňkové penzijní spoření, věrnostní odměny, odměny při životních výročích, příspěvek na stravování - možnost zvýhodněného stravování, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days

Pracovní náplň: úklid a údržba podlahových a skleněných ploch, sociálních zařízení, kuchyňských zařízení, jídelních ploch a stravovacích koutků.

Jedná se o zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost. NÁSTUP IHNED.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj