• P 
  • P 
  • Šéfkuchař/ka 

Šéfkuchař/ka

Zaměstnavatel: FUTURA AM s.r.o.
Plzeň
Plzeň

Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné šéfkuchaře/ky do moderní restaurace v Plzni Doudlevcích.
Šéfkuchař/ka má na starosti kompletní vedení kuchyně, přípravu jídel, objednávání surovin, zodpovídá za plnohodnotný chod restaurace. Jedná se převážně o českou kuchyni, moderně servírovanou. Pracovní doba krátký / dlouhý týden, pracovní doba 08:00 - 22:00 hod. Nástup možný ihned.
Požadujeme: min. vyučení v oboru, praxe v oboru min. 2 roky, výhodu je praxe ve známe, moderní restauraci
Nabízíme práci v české rodinné restauraci v Plzni Doudlevcích, motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům (běžná mzda 35-60 tisíc / měsíc), pracovní doba 08:00 - 22:00 hod. a střídání pracovní doby krátký / dlouhý týden, možnost dlouhodobé spolupráce.

Kontakt:
Telefonicky: Po - Pá od 9:00 do 15:00 hod (na osobní pohovor je důležité se předem telefonicky objednat)
e-mailem: nabory@futuraam.cz, nebo přes on-line registrační formulář, který je na www.futuraam.cz na úvodní straně webu.

Osobní registrace děláme s uchazeči o zaměstnání v pracovní dny Pondělí - Pátek, v 10:00 hod a v 11:00 hod. Na osobní registraci je důležité se předem objednat, dostavit se na dohodnutý termín a mít s sebou tyto dokumenty: osobní doklad (O.P.nebo pas), kartičku pojištěnce, potvrzení o zaměstnání (ZL), dosažené vzdělání, certifikáty (zkoušky), zbylé dokumenty bychom dle pracovní pozice upřesnili. Najdete nás na adrese FUTURA AM s.r.o., Nádražní 436/24, 301 00 Plzeň, (naproti Okresnímu soudu u hlavního vlakového nádraží)

odpovědět
Šéfkuchař/ka
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj