• P
  • kuchař/ka

kuchař/ka

Zaměstnavatel: Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace
Lesní 299

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: příprava, úprava a podávání teplých a studených jídel, příprava celodenní stravy dle jídelníčku
- Požadavky pro vznik pracovního poměru: vyučení v oboru, praxe v oboru vítána, znalost provozu kuchyně, pracovitost, schopnost práce v týmu, samostatnost, bezúhonnost
- zkrácený úvazek 20 hod./týden - možnost dohody, možnost i plného úvazku
- doba určitá, zástup za nemoc - po ukončení nemoci našeho zaměstnance možnost přesunu i na jiné zařízení/jinou pozici v rámci provozoven Sociální služby města Kroměříže, nástup možný ihned
- Benefity: po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, dovolená navíc, zákonné příplatky
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:30 hod.) paní Obručová, tel.: 720 036 237, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: obrucova@sskm.cz.

kuchař/ka
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj