• P
  • OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ

Zaměstnavatel: MEPAC CZ, s.r.o.
Třinec 547

TŘ z:24/4/2024
Náplň práce:
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a potenciálních zákazníků v rámci přiděleného regionu
- Prezentace našich výrobků a služeb zákazníkům
- Poskytování komplexních informací o našich produktech a jejich výhodách
- Příprava nabídek
- Příjem a evidence objednávek zboží a materiálu (1x ročně inventura)
- Vypracování cenových nabídek, sledování zakázek a platební morálky zákazníků
- Komunikace se zákazníky a s ostatními obchodními zástupci
- Prezentace portfolia produktů firmy
- Související administrativní činnosti (vystavení dodejky, fakturace).
Požadujeme:
- SŠ s maturitou
- Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
- Příjemné vystupování
- Zkušenosti s nákupem a prodejem
- Technické myšlení
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu
- Aktivní řidič (sk. B), ochotný cestovat ke klientům v ČR
- Práce s PC (MS Office, Outlook, Internet)
- Časová flexibilita, tah na branku, zodpovědnost, spolehlivost.
Výhodou:
- Zkušenost v oblasti prodeje strojírenských zařízení a/laserových technologií
- Znalost účetního programu Pohoda
- Polština, Angličtina na komunikativní úrovni.
Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti působící 30 let na trhu
- Práce v přátelském kolektivu
- Kvalitní pracovní vybavení (služební vůz, telefon, notebook)
- Finanční ohodnocení včetně provize a bonusů, motivační systém
- Stravenky
- Podporu a školení od zkušených kolegů.
- Práci v dynamickém a inovativním prostředí s možností osobního a profesního růstu.
- Flexibilní pracovní prostředí a pracovní dobu, stravenkový paušál, školení
- Nástup ihned.
Kontakt ema

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj