Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

uklízečka pro Šumperk volná místa - strana 6

Volná místa profese uklízečka pro Šumperk vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek. - strana 6

zobrazujeme 51 - 52 nabídek práce
celkem nalezeno 52 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro uklízečka Šumperk, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Pomocný(á) uklízeč(ka (pouze OZP)

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby s invalidním důchodem dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. NÁPLŇ: setření stolu, vynesení odpadkového koše apod. NABÍZÍME: Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby s invalidním důchodem ...

Zaměstnavatel:
Bartoň a Partner s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Úklidový/á pracovník/ce

NÁPLŇ: úklid kanceláří, soc. zařízení POŽADAVKY: spolehlivost, samostatnost, prac. doba od 6:00 - 10:00 hod KONTAKT: telefonicky (8-14h), e-mailem

AVIAR cleaning company, s.r.o.