Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

expedient pro Jihočeský kraj volná místa

Volná místa profese expedient pro Jihočeský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • expedient
  • expedient Jihočeský kraj
zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro expedient Jihočeský kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Expedient

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Nástup možný ihned nebo dle dohody. K základnímu platu měsíční prémie. Prodloužení PP až na dobu neurčitou. Fyzická zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost. Požadujeme platný průkaz VZV. Dobrovolné přesčasy možné.

Zaměstnavatel:
WAGNER METALL CONCEPT k.s.
Přidat k oblíbeným

EXPEDIENTI

POŽADAVKY: - samostatnost - pečlivost - zodpovědnost - VZV výhodou,popř.zaučíme - vhodné pro absolventy PRACOVNÍ NÁPLŇ: - manipulace s výrobky - balení,expedice - odměny 2000-5000 - 13. plat - závodní stravování s příspěvkem - příspěvek na ...

3 P, spol. s r.o.

NOČNÍ EXPEDIENT/KA (PEKAŘSKÉHO ZBOŽÍ)

Nabízíme: Stravenkový paušál, prémie, příspěvek na pracovní oděvy

Pekařství Kapinus, s.r.o.

Expedient/Expedientka

Náplň práce: expedice a kontrola zakázek Požadavky: znalost práce na PC Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění První kontakt telefonem nebo emailem : vopenkova@pradelna.cz

Prádelna Kyselý, a.s.