Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

prodavačka pro Jihočeský kraj volná místa

Volná místa profese prodavačka pro Jihočeský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst

PRODAVAČKA / SERVÍRKA CAFÉ MOZART

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: prodej pečiva a zákusků, obsluha zákazníků Pracovní doba: od 6:30 do 19:30, krátký / dlouhý týden Požadavky na zaměstnance: Samostatnost, spolehlivost, komunikativnost Zvýhodněné tel. tarify i pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15 den ...

Zaměstnavatel:
POLANSKÝCH, s.r.o.
Přidat k oblíbeným
Nebyl nalezen žádný výsledek pro prodavačka Jihočeský kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Prodavač/prodavačka

Plný úvazek | Inzerováno před 7 dny

Řidičský průkaz skupiny B je VÝHODOU. Informace: - osobně na prodejně - náměstí T.G.Masaryka 44, Moravský Krumlov - mailem - telefonicky PO-PÁ 8:00-16:30 hod.>

JAŠOVI s.r.o.

Prodavač/Prodavačka

- komunikace se zákazníky - práce s pokladnou a PC - příprava prodejny - dodržování čistoty prodejny i zázemí - pouze odpolední směna od 14:00 - 20,30 hodin. pondělí- pátek

ADÉLKA a.s.

Pokladní - prodavačka na čerpací stanici

Nabízíme: prémie, stravenky Nástup možný ihned První kontakt: telefonicky Po - Pá 09:00 - 18:00

KODETKA TRADE s.r.o.