Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

uklízečka pro Královéhradecký kraj volná místa - strana 9

Volná místa profese uklízečka pro Královéhradecký kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek. - strana 9

zobrazujeme 81 - 82 nabídek práce
celkem nalezeno 82 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro uklízečka Královéhradecký kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Pracovník/nice úklidu / pouze pro OZP

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby s invalidním důchodem dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. NÁPLŇ PRÁCE: úklid kanceláří, výrobních prostor (čistý provoz), soc. zařízení a společných prostor. Pracovní doba: 14 - 20 hod. v pracovní ...

Zaměstnavatel:
Bartoň a Partner s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Úklid / pouze pro OZP

Náplň práce: - úklid v prostorách prodejny, doplňování zboží - místo je pouze pro OZP Požadujeme: trestní bezúhonnost Nabízíme: - zkrácený pracovní úvazek dle domluvy - mzda 104 Kč/hod. + prémie dle ohodnocení vedoucího prodejny - firemní benefity ...

Qanto Services s.r.o.