Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce v cateringu Pardubický kraj - Dohoda o pracovní činnosti, Odborné vyučení bez maturity

Volná místa catering Pardubický kraj - Dohoda o pracovní činnosti, Odborné vyučení bez maturity vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek.

  • P
  • P
  • Pardubický kraj
zobrazujeme 1 - 2 nabídek práce
celkem nalezeno 2 volných míst

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - BRIGÁDA

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

1 směna nebo 2 směny - dlouhý/krátký týden Brigáda vhodná pro studenty NABÍZÍME: - možnost ubytování mezi směnami zdarma - zaměstnanecké výhody KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Zaměstnavatel:
Jan Kulhánek s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Číšník/servírka

NÁPLŇ PRÁCE: číšník/servírka pro práci za barem, přípravu nápojů, objednávek a roznos jídel , nejlépe se zkušenostmi, možnost individuálního ohodnocení NABÍZÍME: nástup možný IHNED KONTAKT: telefonicky (kdykoliv), e-mailem

TYPOS BAR s.r.o.